5 května

0 KomentÁŘŮ

Jak práce modelky u top agentury probíhá?

Autor Michal Pavlásek

5 května, 2020


Pokud je dívka do agentury přijata, musí podepsat smlouvu.

Potom se agentura pokusí pochopit, jak modelka je nebo není připravena na první krůčky v módě. Vyhodnotíme, kdo by mohl cestovat hned a kdo místo toho bude muset počkat, udělat fotografické testy, naučit se anglicky, naučit se chodit jako na módních přehlídkách, kdo bude muset držet dietu a kdo bude nejspíš muset zlepšit svůj vzhled.

Existují dívky, které mají tendenci používat příliš mnoho makeupu. Některé nosí dlouhé nalepovací nehty, jiné používají botulin ke zvětšení rtů. A to se mnoha klientům nelíbí. Také je velmi důležité, jak se oblékají a jak se prezentují na castinzích. Proto musí být dívky ve svém vývoji pečlivě sledovány. A to jak estetický, tak také její přístup.

Teprve poté, jakmile se domníváme, že je modelka připravena, rozhodneme, na který trh ji umístit. Zvážíme, jestli bude cestovat na krátkou nebo dlouhou dobu. To může být v rozmezí několika dnů, týdnů až po dva nebo tři měsíce.

O autorovi 

Michal Pavlásek

Fotím modelky od roku 1996. Za tu dobu jsem pomohl spoustě dívek v začátcích v modelingu. Před mým fotoaparátem stály pozdější úspěšné top modelky, hostesky, finalistky Miss.

mOHLO BY SE TI LÍBIT

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>