​​​​O nás

Náš tým

Fotograf Michal

Michal Pavlásek

Fotograf & Scout

Modelka Šárka

Šárka Slezáková

Booking

Scout Eros

Eros Pioltini

Director & Scout

MICHAL PAVLÁSEK

S dívkami, které s modelingem začínají nebo v něm již pracují, fotím již od roku 1996. Za tu dobu jsem načerpal obrovské zkušenosti, které modelkám moc rád předávám. Vždy chci, aby focení bylo inspirativním zážitkem a výsledkem byly ty nejúžasnější fotky pod sluncem.

www.michalpavlasek.cz

EROS PIOLTINI & ŠÁRKA SLEZÁKOVÁ

Jmenuji se Eros Pioltini a moje manželka Šárka Slezáková. Mnoho let jsme pracovali v jedné z největších modelingových agentur na světě WOMEN MODELS MANAGEMENT. Já jsem pracoval jako talents scout a moje manželka jako modelka.

Dnes se můžeme pochlubit spoustou mezinárodních kontaktů, známe mnoho castingových režisérů, kteří se zabývají nejdůležitějšími módními přehlídkami mezi Milánem a New Yorkem. Jsme mateřská agentura, která se zabývá vyhledáváním, vývojem a umisťováním modelek po celém světě. Hledáme modelky new faces a také modelky se zkušenostmi v oboru. Velmi dobře známe světové trhy a máme vztahy s nejdůležitějšími majiteli a řediteli módních agentur po celém světě (města NY, Paříž..., země Čína, Španělsko, Japonsko, Řecko a mnoho dalších.

www.impact-modelsmgmt.com

>